maseczka

Maseczki ochronne do twarzy można podzielić na dwie podstawowe grupy produktów – maseczki jednorazowe oraz maseczki wielokrotnego użytku. Zapewne to po te pierwsze chętniej i częściej sięgasz. Są one łatwiej dostępne i tańsze, tak więc nie musisz wydawać na nie jakichś dużych pieniędzy. Maseczki jednorazowe to zarazem maseczki trójwarstwowe, składające się z trzech oddzielnych warstw materiału. Ich podstawową wadą jest oczywiście to, że nie można ich nosić przez długi czas, gdyż szybko tracą swoją zdolność do chronienia ciała. A plusy? Tych na szczęście jest znacznie więcej. Oto te najważniejsze, które powinny cię zachęcić do zakupu maseczki jednorazowej.

Maseczki tego rodzaju charakteryzują się wysoką filtracją, co oznacza, że świetnie odgrywają swoją zabezpieczającą rolę. Ich poziom filtracji wynosi aż 99%. Są w stanie uchronić cię zatem przed przeróżnymi drobnoustrojami czającymi się w powietrzu, czyli głównie przed wirusami oraz bakteriami. Maseczka jednorazowa ma taką budowę, by można ją było dopasować do każdego kształtu i rozmiaru twarzy. Na pewno od razu poczujesz się w niej wygodnie. Bez żadnego trudu założysz ją na twarz, szybko się do niej przyzwyczajając. Hipoalergiczne właściwości materiałów wykorzystywanych przy produkcji tego typu masek zadbają natomiast o to, by twoja skóra nie ulegała podrażnieniom. Nawet jeśli jesteś alergikiem albo jesteś uczulony na różnego rodzaju substancje, takie maseczki możesz z powodzeniem śmiało nosić. Nic złego ci się od nich nie stanie.

Jednorazowe maseczki trójwarstwowe to maski, które specjalnie są konstruowane w taki sposób, by na ich budowę składały się trzy oddzielne warstwy materiału. To sprawia, że nie uwalniają się z nich żadne drobne włókna. Nie wdychasz ich i tym samym nie zanieczyszczasz swojego organizmu. Jednorazowej maseczki użyjesz tylko jeden raz, ale dzięki temu właśnie dużo lepiej zabezpieczy cię ona przed bakteriami bądź wirusami. To produkt o najwyższym poziomie higieniczności. Zawsze możesz z niego bezpiecznie korzystać.

Źródło: https://www.lento.pl/maseczki-trojwarstwowe.html

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here