depilacja
fot. Pixabay.com

Każda kobieta zapewne chciałaby cieszyć się gładką skórą bez wysiłku i podrażnień. Idealnym rozwiązaniem dla zabieganych kobiet jest depilacja laserowa która usunie zbędne owłosienie na kilka lat.

 

Przeczytaj też: http://www.manukazdrowie.pl/depilacja-laserowa-dlaczego-warto/

 

Przebieg zabiegu

Przede wszystkim rezygnujemy z depilacji już na miesiąc przed planowanym zabiegiem chociaż w dalszym ciągu możemy korzystać z maszynki do golenia. Dodatkowo nie powinno się opalać ani korzystać z solarium w tym czasie.Zrezygnujmy też z picia ziół a także zażywania tabletek fotouczulających. Jeśli chodzi o sam efekt zabiegu to im ciemniejszy włos i jaśniejsza skóra tym lepszy większa skuteczność zabiegu. Nie mniej jednak, dla pełnego efektu niezbędne jest wykonanie serii 3-6 zabiegów ponieważ włoski są w różnych fazach wzrostu przez co mogą nie zostać usunięte. Zabieg może zostać wykonany na dowolnych częściach ciała. Światło lasera uszkadza mieszki włosowe co sprawia, że po prostu wypadają. W dniu zabiegu należy ogolić włoski maszynką

Koszt zabiegu

Ze względu na różne rodzaje laserów, koszt potrafi się wahać między 200 a 600 zł za  w zależności od części ciała. Wiele salonów oferuje też pakiety kilku zabiegów. Efekt utrzymuje się przez conajmniej kilka lat, w niektórych przypadkach może być konieczne wykonanie dodatkowego zabiegu gdyby pojawiały się pojedyncze włoski.

 

Przeczytaj też: http://www.satland.pl/jak-leczyc-dyskopatie-u-psow/

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here