Dieta pudełkowa

Pojęcie diety pudełkowej na pewno nie raz obiło Ci się o uszy. W dużym skrócie- catering dietetyczny to smaczne i pełnowartościowe jedzenie, które gotowe jest dostarczane pod adres Twojego mieszkania, czy biura przez podmioty takie jak Poznański Suvibox.

Dla kogo przewidziana jest dieta pudełkowa?

Najłatwiejsza i najbardziej prawdziwa odpowiedź- dla każdego! Tego typu usługi najbardziej popularne są w dużych miastach. Tam też jest największy wybór firm i zestawów do wyboru. Niezależnie więc, czy jesteś wegetarianinem, kochasz mięso, czy nie lubisz ryb- masz szansę pokochać taki rodzaj jedzenia.

Kto najczęściej korzysta z diet pudełkowych?

Nie ma tu jednoznacznej odpowiedzi. Dostawy realizowane są zarówno dla osób aktywnych, zapracowanych, które chcą zachować pełnowartościową, zbilansowaną dietę nie spędzając jednocześnie czasu w kuchni, jak i dla sportowców, którym zależy na odpowiednim bilansie kalorycznym (zarówno ujemnym dla osób chcących schudnąć, jak i dodatnim dla osób, którym zależy na zwiększeniu masy – wszystko w zdrowy i smaczny sposób). Dieta pudełkowa popularna jest także wśród osób o zróżnicowanym grafiku pracy, które często muszą godzić obowiązki na różnych płaszczyznach- dbanie o dom, dzieci, praca i które zwyczajnie nie chcą spędzać czasu w kuchni.

Czy dieta jest dla Ciebie?

Jeśli nie lubisz lub nie umiesz gotować, jeśli po prostu nie masz na to czasu, jeśli brakuje Ci inspiracji, jeśli wolisz poświęcić czas na co innego, jeśli jesteś w ciągłym ruchu i ciężko Ci zorganizować posiłki- dieta pudełkowa sprawdzi się w Twoim przypadku jak najlepiej. Pamiętaj- nawet jeśli nie jesteś pewny, czy to jest rozwiązanie dla Ciebie – możesz zdecydować się nawet na zamówienie jej na jeden, czy dwa dni.

Ile średnio kosztuje dieta pudełkowa?

To zależy. Ceny za dzień wahają się nawet od 50 zł. Warto dodać, że im na dłużej się zdecydujesz, tym tańszy będzie Twój catering. Pamiętaj, że w cenie jest wybrana ilość posiłków- od 2 do nawet 6 w ciągu jednego dnia. Warto zaznaczyć, że możesz zdecydować się na konkretną dietę- bez glutenu, bez laktozy, Hashimoto, dla sportowców, ketogeniczna, wegetariańska.

Jakie są korzyści cateringu dietetycznego?

Przede wszystkim dbasz o różnorodną, dobrze zbilansowaną dietę oraz dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii. Produkty nie są nudne, a swoje indywidualne preferencje deklarujesz składając zamówienie. Jeśli jesteś na cokolwiek uczulony lub nie lubisz jakichkolwiek produktów- nie musisz się martwić, że znajdą się w Twoim posiłku. Jeśli chcesz schudnąć lub przytyć, a nie chcesz samodzielnie liczyć kalorii dbając jednocześnie o odpowiedni podział makroskładników- to zdecydowanie jest szansa dla Ciebie.

Na co przeznaczysz czas, który do tej pory przeznaczałeś na gotowanie?

Jeśli wciąż się wahasz? Pamiętaj- możesz złożyć zamówienie nawet na 1 dzień. Spróbuj i przekonaj się, że warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here