ems

Miłośnikom treningu siłowego często doskwierają urazy, a nawet poważne kontuzje. Dlatego coraz częściej poszukują innych metod na wzmocnienie mięśni oraz zrzucenie zbędnych kilogramów. Popularnym rozwiązaniem stał się trening EMS. Podpowiadamy, czy warto z niego skorzystać i na czym polegają nowoczesne rozwiązania przygotowane przez specjalistów. 

Czym jest trening EMS? 

Ta rewolucyjna metoda treningu łączy aktywność fizyczną z elektryczną stymulacją mięśni. Dzięki temu uczestnicy ćwiczeń mogą osiągnąć wiele korzyści. Najważniejszą zaletą jest znaczące obniżenie ryzyka kontuzji, przy jednoczesnym uzyskaniu efektów. Mowa tu oczywiście o redukcji tkanki tłuszczowej, pozbyciu się cellulitu, a także odzyskaniu młodego wyglądu skóry. Kolejnym atutem jest możliwość dostosowania poziomu treningu. Zarówno osoby początkujące, jak i sportowi weterani mogą wziąć udział w sesji przygotowanej przez firmę MEON. Zapoznaj się ze szczegółami specjalnego systemu MEON EMS i poznaj szczegóły oferty. 

Na czym polega trening EMS?

Podstawę treningu EMS stanowi elektrostymulacja mięśni. Oznacza to, że impulsy elektryczne zwiększają pracujące włókna mięśniowe. Natomiast prąd o optymalnej intensywności powoduje skurcz mięśni, dzięki czemu pracują podobnie, jak przy podnoszeniu obciążeń na siłowni. Jednak w tym przypadku nie musimy martwić się o kontuzje, urazy czy bóle stawów. Ważnym efektem takiego treningu jest zmniejszenie napięcia mięśniowego oraz dotlenienie skóry. Dzięki tym walorom trening EMS cieszy się tak dużym uznaniem w środowisku sportowców. 

Jak wyglądają ćwiczenia?

Trening odbywa się w specjalnych Studiach Impulse Training. Każdy z uczestników zakłada lekki i komfortowy kombinezon, a następnie udaje się na 10-minutową rozgrzewkę. Później następuje etap 20-minutowego treningu właściwego, gdzie impulsy pobudzają mięśnie do intensywnego działania. A to wszystko pod okiem doświadczonego i pomocnego instruktora. Dzięki temu możemy zawsze czuć się bezpiecznie, a cenne wskazówki pomogą nam uzyskać szybkie efekty.

Dlaczego warto?

Eksperci z firmy MEON do absolutnej perfekcji opanowali wiedzę z zakresu treningu i opracowali rewolucyjny system poprawy sylwetki. Każdy z uczestników ćwiczeń oprócz wsparcia trenera może liczyć na rady wykwalifikowanego dietetyka. Odpowiednie odżywianie  wraz z regularnym treningiem EMS z pewnością przyniosą oczekiwane efekty
i zapewnią doskonałe samopoczucie. To znakomita propozycja dla wszystkich, którzy pracują nad zdrową i smukłą figurą. Postaw na doświadczenie profesjonalistów!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here