trendy w makijażu

Zacznijmy od stwierdzenia oczywistego: rok 2020 był fatalny. Pozostawił w nas wyczerpanie, przerażenie i niepewność, no cóż, niepewność co do wszystkiego. Wchodzące obostrzenia, zakazy, pozamykane kluby i przekładanie imprez czy wesel odbija się na naszym zdrowiu psychicznym, fizycznym i wyglądzie. Jednak dobrze jest mieć odrobinę czasu dla siebie i znajomych. Nie zapominaj zadbać o siebie, tak jak robiłaś to wcześniej i bądź na bieżąco z trendami makijażu na rok 2021.

Makijaż z przełomu tysiącleci powraca

Ubrania, fryzury i makijaż z lat 80/90 zdominował ostatnie kreacje i wizaż. Ten styl wydaje się ponadczasowy i zawsze aktualny. Odważne spojrzenia z wczesnych lat powoli pojawia się z powrotem. Gruby, czarny eyeliner podkreślający oczy to główny trend. Tak podkreślone oczy, w połączeniu z makijażem ust, pozwalają odkryć zapomniane już piękno. Używaj sprawdzonych kosmetyków, od marki Makeup Revolution, w której zakochały się polki. Wszystko za sprawą wysokiej jakości produktów i bardzo dobrych cen.

Minimalizm zawsze na czasie

Makijaż make-up no make-up zaczyna być coraz bardziej popularny. Do jego wykonania potrzebujesz jednak kosmetyków wysokiej jakości. Żeby zrobić niewidoczną stylizację, potrzebujesz korektora, który nie zostawia wyraźnych śladów i podkładu bez efektu maski. Takie produkty znajdziesz właśnie w serii kosmetyków od Makeup Revolution.

Mniej ekstrawagancji w makijażu oka

Jeśli chodzi o trendy w makijażu oka, jest on nieco stonowany. Główną rolę gra kredka lub ciemny eyeliner i mocno wytuszowane rzęsy. Mimo to, makijaż oka może być równie kreatywny, jak i mało widoczny. Możesz użyć delikatnego wykończenia w postaci podkreślenia kącika oka neonowym kolorem, aby dodać nieco blasku lub złotego, brokatowego cienia do powiek na dolnej powiece.

Lekko umalowana cera

Modne stają się produkty mało obciążające i nadające lekki błysk skórze. Stosuj delikatne pudry i rozświetlacze. Interesujący produkty od marki Makeup Revolution o rozświetlacz o galaretowatej konsystencji, dający lekki i połyskujący efekt. Możesz użyć też stroboskopowego rozświetlacza, również od Makeup Revolution. Twarz zostanie odpowiednio wyprofilowana, a kości policzkowe podkreślone.

Źródło: http://ucosmetics.pl/Makeup-Revolution-marka-ktora-podbija-serca-kobiet/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here