X-Bionic – najbardziej innowacyjna odzież do biegania

0
967

Nawet latem zdarzają się chłodniejsze i deszczowe dni, dlatego jeśli jesteś profesjonalnym biegaczem i zależy Ci na komforcie w każdych warunkach, powinieneś zainwestować w odzież sportową na każde warunki ze specjalnie wydzielonymi strefami.

Odzież sportowa od X-Bionic 

Konstrukcja koszulek i legginsów od X-Bionic, przeznaczonych do treningu wiosną, latem, jesienią i zimą opiera się na na wyodrębnieniu specjalnych obszarów o zróżnicowanych właściwościach i grubości. 

W miejscach związanych ze zwiększoną potliwością (plecy, pachy) stosuje się na ogół cieńsze materiały. Z kolei tam, gdzie istnieje ryzyko wychłodzenia (ramiona), wykorzystywane są surowce o gęstszym splocie. Odzież sportowa na wiosnę i lato nigdy nie powinna prowadzić do przegrzania organizmu. Z tego względu na cieplejszą część roku warto wybierać modele odzieży od X-Bionic o mniejszej grubości. 

Kiedy na zewnątrz zrobi się ciepło, koszulka od X-Bionic może z powodzeniem pełnić rolę samodzielnej warstwy ubioru. W wieczory oraz chłodniejsze dni, które także latem się zdarzają na koszulkę można dodatkowo nałożyć cienką funkcyjną bluzę od X-Bionic. W ten sposób zawsze będziesz gotowy do biegu, niezależnie od warunków pogodowych. 

O marce X-Bionic

Marka X-Bionic zajmująca się produkcją funkcjonalnej odzieży sportowej powstała 16 lat temu. Wszystko zaczęło się od rewolucyjnej pary skarpet oraz innowacyjnej kurtki. Marka nie skupiła się jednak na tych dwóch produktach, lecz stale rozwijała swoje technologie po to, by dziś stać się jednym z czołowych producentów funkcjonalnej odzieży sportowej.

Patentem X-Bionic, który przyniósł marce światową sławę jest materiał 3D umieszczony w miejscach strategicznych dla termoregulacji ludzkiego ciała, który ułatwia schładzanie organizmu. Wspomniane rozwiązanie polega na pozostawieniu cienkiej błony naszego potu na powierzchni skóry przy jednoczesnym odprowadzeniu jego nadmiaru i pozbyciu się rozgrzanego powietrza. Właśnie dlatego strefy 3D są zrobione z kilku rodzajów włókien o różnych właściwościach przyciągania, odpychania i odparowywania wilgoci. 

Bielizna X-Bionic produkowana zgodnie z tą filozofią wykorzystuje naturalny proces ludzkiej termoregulacji. Produkowany w trakcie wysiłku pot jest tylko częściowo odparowany na zewnątrz bielizny. Jego minimalna ilość została celowo pozostawiona na skórze i to ona właśnie służy do aktywnego schładzania organizmu. Naturalna wilgoć staje się tym samym sprzymierzeńcem. Odpowiednio schłodzony organizm zaczyna produkować mniej potu. W rezultacie traci mniej energii i cennych składników mineralnych. 

Dla prawdziwych sportowców i miłośników biegania nie ma rzeczy niemożliwych. Żeby osiągać najlepsze wyniki i być osobiste rekordy, trzeba jednak odpowiednio przygotować się do startu. W tym celu warto postawić na profesjonalną, wykonaną z dbałością o najmniejszy detal odzież do biegania. Koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą odzieży sportowej, przeznaczonej do biegania od X-Bionic, dostępną na: https://sportofino.com/x-bionic. Wybieraj spośród wielu modeli koszulek, kurtek, bluz, legginsów i spodni przeznaczonych dla kobiet i mężczyzn. Zapewnij sobie maksimum komfortu podczas następnego biegu. Postaw na odzież najwyższej jakości od znanej i cenionej przez sportowców na całym świecie marki X-Bionic. Biegaj jak profesjonalista! 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here