Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna to jedna z najszybciej rozwijających się obecnie gałęzi medycyny. Jest to dział medycyny, który zajmuje się zapewnieniem wysokiej jakości życia ludzi zdrowych poprzez działania zapobiegawcze. Wykonywana jest w salonach kosmetycznych. Oferuje najpopularniejsze zabiegi medycyny estetycznej, do których należą między innymi;

Usuwanie zmarszczek w Lublinie

Toksyna botulinowa (botox) jest substancją, która powoduje zahamowanie uwalniania acetylocholiny co prowadzi do rozluźnienia mięśni, które pociągają skórę. Efektem działania botoxu jest usunięcie zmarszczek w interesującej nas okolicy.

Powiększanie i nawilżanie ust Lublin

Do tego celu najlepiej nadają się preparaty kwasu hialuronowego renomowanych firm. W zależności od potrzeb można jedynie nawilżyć usta, bez ich powiększania lub wsrzyknąć preparat w ten sposób by podkreślić kontur ust lub uzyskać powiększenie wargi górnej lub dolnej.

Zamykanie naczynek

Zabieg przy użyciu lasera dają najlepsze efekty w walce ze skórą naczyniową. Likwidowanie pojawiających się na twarzy pękających naczynek krwionośnych jest jedną z profilaktycznych metod leczenia trądziku różowatego i objawów pojawiającego się rumienia. Po zabiegu skóra jest nieco zaczerwieniona i opuchnięta co stanowi naturalny efekt uboczny laserowego usuwania “pajączków”.

Redukcja rozstępów

Redukcja rozstępów jest procesem długotrwałym z uwagi na fakt, że zazwyczaj jest to uszkodzeni skóry na całej jej głębokości.Najskuteczniejszą z metod redukcji rozstępów jest seria zabiegów laserem frakcyjnym. Metoda polega na precyzyjnym wykonaniu laserem mikroskopijnych stref termicznego uszkodzenia naskórka i skóry właściwej w obszarze zabiegu.

Jeśli zdecydujesz się na jakiś zabieg medycyny estetycznej w Lublinie, odwiedź https://idealmed.com.pl/, aby zapoznać się z pełną ofertą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here